Kleen Kleen

Profesjonalne środki czystości Profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czyszczące ❯

Środki czyszczące powierzchnię, przeznaczone do cyklicznego i regularnego czyszczenia twardych i wodoodpornych powierzchni

Pielęgnacja i konserwacja ❯

Dyspersje i emulsje KLEEN PURGATIS chronią materiały podłogowe wszystkich rodzajów i zwiększają ich jakość, ulepszają wygląd i zapewniają odporność. Są stosowane aby ochronić podłoże przed ponownym zabrudzeniem

Higiena i czyszczenie sanitariatów ❯

Nasz szczegółowy i innowacyjny asortyment sanitarny oferuje zadania wielokrotnego rozwiązywania problemów z czystością w sanitariatach

Gastronomia ❯

Grupa produktów z działu GASTRONOMIA oferuje sektorowi cateringowemu kompletny program komercyjnych środków myjących

Pralnia ❯

Produkty dobrane do Twoich potrzeb i zastosowań

Dystrybutor w Polsce:

Doradztwo techniczne
gsm: +48 501 449 590

email: p.sobon@polor.com.pl

O firmie

KLEEN PURGATIS GmbH

Firma KLEEN PURGATIS GmbH założona została w Opolu, w 1882 roku. Obecnie firma wchodzi w skład grupy kapitałowej BUDICH-Gruppe.KLEEN PURGATIS GmbH to 128-letnia tradycja w tworzeniu produktów najwyższej jakości ,doświadczenie i wiedza w tworzeniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zastosowaniu.

POLOR SP.Z O.O.
Jesteśmy firmą handlową oferującą profesjonalne środki czystości i urządzenia czyszczące.

Od 1993 roku importujemy i sprzedajemy poprzez sieć naszych dealerów produkty renomowanych firm przeznaczonych do profesjonalnego utrzymania czystości na wszelkiego typu obiektach. POLOR jest partnerem handlowym BUDICH-Gruppe i dystrybutorem produktów KLEEN PURGATIS w Polsce.

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne odkurzacze, szorowarki, automaty czyszcząco-zbierające, zamiatarki, urządzenia wysokociśnieniowe, urządzenia do czyszczenia kanałów wentylacyjnych oraz sprzęt ręczny. Bazując na doświadczeniu i znajomości branży, skonstruowaliśmy konkurencyjną finansowo ofertę opartą na współpracy z renomowanymi producentami wysokiej jakości urządzeń czyszczących.

Poprzez sieć naszych dealerów dostarczamy na polski rynek produkty i urządzenia przeznaczone do profesjonalnego utrzymania czystości w każdym zakresie działań. Klientami ostatecznymi, do których skierowana jest nasza oferta to biura, hotele, szkoły, szpitale, firmy sprzątające, zakłady produkcyjne, firmy budowlane i transportowe.
Na przestrzeni kilkunastu lat działalności rozwój naszej firmy i sukcesywne zwiększanie sprzedaży było możliwe nie tylko dzięki naszej szerokiej i atrakcyjnej cenowo ofercie, dobrej i efektywnej współpracy z naszymi dealerami, ale również dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nasze produkty polscy klienci.

ZOBACZ WIĘCEJ O FIRMIE POLOR

    środki czystości, środki czyszczące oraz maszyny czyszczące, środki i urządzenia chemiczne